Виробник Stonelight

Компанія "Стоунлайт" - виробник газобетонних будівельних блоків, що працює на сучасному німецькому обладнанні. Завод "Стоунлайт «оснащений автоматизованою лінією» Хеттен", розробленої в Німеччині. Виробники цієї лінії адаптували обладнання під власну технологію виробництва блоків. Тому продукція, що випускається заводом, відрізняється німецькою якістю і точною відповідністю світовим стандартам.

Особливості виробництва блоків Stonelight

Завод виготовляє газобетонні блоки з екологічно чистої сировини. До їх складу входять:

 • цемент;
 • пісок;
 • вапно;
 • алюмінієва паста.

Всі компоненти сертифіковані, тому безпечні для людей. Вони подаються на завод залізницею або за допомогою автотранспорту. Далі починається виробництво в автоматичному режимі за наступною схемою:

 1. Забір потрібної кількості компонентів по строго заданій пропорції і подача цих матеріалів в змішувач.
 2. Ретельне перемішування складових.
 3. Вивантаження суміші в форми для газоутворення і первинного затвердіння. Процес газоутворення відбувається внаслідок хімічної реакції між алюмінієм і вапном. Впливаючи на алюміній, вапно сприяє виробленню водню. Цей газ утворює всередині суміші дрібні пори і збільшує її в обсязі (на етапі газоутворення розчин у формах нагадує підніманню тіста). Після закінчення процесу суміш залишають всередині форм на 60-80 хвилин для первинного схоплювання.
 4. Витяг моноліту з форм.
 5. Нарізка масиву на блоки потрібних розмірів. Завод Stoneligth використовує вдосконалене обладнання для різання. Тут є тонкі ножі і струни, що дозволяють нарізати блоки з максимальною точністю. На цьому ж етапі відбувається формування гребенів, пазів і кишень для рук.
 6. Переміщення будівельних блоків в автоклав для остаточного затвердіння. В автоклаві витримується температура 180 градусів і тиск пари 12 Атм. Це дозволяє отримувати міцні пористі газобетонні блоки з хорошими показниками теплоізоляції.
 7. Відправка на лінію упаковки. На цій лінії будівельний матеріал ділиться на партії, поміщається на піддони і проходить упаковку. Потім він відправляється на склад. При надходженні замовлення на дану продукцію доставка її покупцеві відбувається по залізниці або за допомогою вантажної автотехніки, оснащеної маніпуляторами.

Переваги виробника Стоунлайн

Ознайомившись з технологією виробництва, можна зробити висновки про переваги виробника. Основні з них:

 • Закупівля безпечної сировини, що не виділяє шкідливих речовин під впливом температур, ультрафіолету або води.
 • Використання німецької техніки, що дозволяє домагатися високої якості продукції.
 • Повна автоматизація лінії. Всі дії з виготовлення газобетонних блоків виконуються обладнанням автоматично (за заздалегідь заданими настройками). Тому в процесі виробництва не буває помилок, пов'язаних з людським фактором. Завод повністю виключає брак, що з'являється в результаті неправильного розрахунку кількості інгредієнтів, поганого перемішування і недостатньої витримки в формах або в автоклавах.

Обладнання "Хеттен «і використання сучасних технологій виробництва дозволяють заводу» Стоунлайт" випускати продукцію високої якості. Надалі з неї виходять міцні будівлі з ідеально рівними стінами. Крім того, використання газобетонних блоків допомагає споживачеві значно заощадити на будівельних матеріалах.