Продукція

Газобетон має багато імен. У літературі його можна зустріти під назвою ніздрюватий бетон, газосилікат, газоблок, ніздрюватий блок, і так далі.

Газобетон відноситься до класу пористих бетонів. Так ці бетони називають через високу насиченість дрібними порами. Пористі бетони-це група матеріалів, яка включає в себе газобетон і пінобетон. Незважаючи на те, що газосилікат і пінобетон відносяться до одного класу, різниця між ними дуже велика.

По-перше, газобетон проводиться тільки на заводах великих компаній, оскільки процес його виготовлення включає в себе автоклавну обробку. Пінобетонні блоки виробляються без автоклавної обробки, і ціна на виробництво піноблоків менше. Тому виробляти пінобетонні блоки можуть навіть дрібні приватні підприємці.

По-друге, в пінобетоні пориста структура утворюється за рахунок додавання піноутворювачів (наприклад, мильного розчину). У газоблоці СТОУНЛАЙТТМ утворення пір відбувається завдяки реакції алюмінієвої пудри з вапном, в результаті чого виділяється водень. Водень, проходячи через суміш, спучує газобетонний масив, надаючи йому дрібнопористу структуру. Газобетонні блоки мають однакові розміри і вагу, що значно полегшує їх монтаж і транспортування.

Характеристики:

  • хороша теплоізоляція;
  • стійкість до вогню;
  • стійкість до впливу навколишнього середовища і мікроорганізмів;
  • довгий термін експлуатації;
  • високий рівень надійності;
  • простота монтажу.

Перед тим, як купити газобетон в Києві, слід знати, що відмінність в технології виробництва газоблоку і піноблоку призводить до відмінності властивостей цих матеріалів. При однаковій щільності газобетон міцніше пінобетону майже в два рази. Крім того, на відміну від пінобетонних блоків газосилікат володіє більш високою паропроникністю, що дозволяє стінам з газобетону «дихати». Газоблок відрізняється від піноблоку більш точними геометричними розмірами, що полегшує кладку на клей і Штукатурні роботи.

Одним з різновидів газобетони є Аерок. Він відрізняється не тільки своїми технічними характеристиками, але і формою блоків. Газобетонні блоки aeroc-являють собою одну з новинок будівельного ринку України. При використанні такого будівельного матеріалу для будинку з газаблоків значно спрощується зведення будинку, а наявність гребенів і пазів дозволяє щільно встановлювати кожен газоблок без використання клею та цементу. Технологія будівництва нагадує гру конструктор, коли необхідно просто підібрати відповідні деталі, а «замковий» механізм надійно скріпить їх один з одним.

Газоблоки СТОУНЛАЙТ ™ виробляються на новому, високоякісному німецькому обладнанні, що дозволяє отримувати матеріал, що відповідає найвищим вимогам. Ціна газобетону при цьому не висока. Виробництво блоків повністю автоматизовано. Детальніше про переваги газобетону СТОУНЛАЙТ ™ перед традиційними будівельними матеріалами написано в розділі про матеріал.

Завдяки використанню струнної технології різання, газоблоки Бровари СТОУНЛАЙТ ™ відрізняються високою точністю геометричних розмірів (лінійне відхилення не перевищує ±1 мм). Асортимент продукції СТОУНЛАЙТ ™ в Києві включає в себе стінові, лоткові, і Перегородкові блоки, а також блоки з системою «паз-гребінь». Вся продукція сертифікована і супроводжується паспортом. Купити газоблоки і газобетон з доставкою в Київ та інші міста України ви можете на прямо нашому сайті, на сторінці Замовлення он-лайн.