Геометрія блоку

Про геометричні характеристики газобетону Стоунлайт

При виробництві газобетонних блоків використовується техніка струнного різання, що дозволяє досягти високої точності геометричних розмірів виробів. Лінійне відхилення розмірів блоку від заданих не перевищує ± 1 мм. висока точність в розмірах газобетонних блоків дозволяє застосовувати при кладці клейовий розчин. Поверхня стіни при цьому виходить рівною, що дозволяє обмежиться нанесенням тонкого шару оздоблювального матеріалу.

Точність розмірів газобетонних блоків має велике значення, так як шви в кладці між газобетонними блоками мають підвищену теплопровідність в порівнянні з газобетоном. Так, наприклад,при товщині швів кладки 1-1, 5 мм вплив розчинних прошарків на теплотехнічну однорідність стіни буде мінімальним, але вже при товщині швів 10-12 мм теплопровідність кладки зросте приблизно на 20%.

Використання струнної технології дозволяє домогтися також і широкого розмаїття розмірів і конфігурацій газобетонних блоків. Крім того, існуюча технологія дозволяє виробляти блоки з «ПАЗ-гребенем» і спеціальними виїмками для рук, для забезпечення зручності при укладанні блоків.

При цьому перебудова лінії на новий розмір може бути виконана протягом декількох хвилин (в окремих випадках – декількох годин), що дає можливість підприємству – виробнику швидко виконати замовлення на потрібний вид продукції.

Отже, до переваг струнної технології можна віднести точність, гнучкість, високу продуктивність і можливість з максимальною швидкістю виконати замовлення споживача.

Геометричні параметри блоків:

Відхилення від лінійних розмірів:

  • довжина в межах 2,0 мм
  • товщина (ширина) в межах 1,0 мм
  • висота в межах 1,0 мм

Відхилення від прямокутної форми:

  • різниця довжин і діагоналей не більше 2,0 мм
  • викривлення граней і ребер не більше 2,0 мм
  • Показники пошкоджень кутів не більше 2х на одному блоці
  • Глибина пошкоджень кутів не більше 5,0 мм
  • Довжина пошкоджень ребер на одному блоці не більше дворазової довжини ребра, з глибиною не більше 5,0 мм