Екологічність

Сучасні будівельні матеріали, вироблені з використанням полімерних компонентів, а також відходів виробництва часто можуть містити в собі, або виділяти при експлуатації шкідливі речовини. Газобетон (Пористий бетон) вигідно відрізняється від полімерних будівельних матеріалів, тим що він абсолютно нешкідливий при експлуатації.

За своїми екологічними властивостями блоки з пористого бетону — пористий блок) - газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ тм стоять в одному ряду з дерев'яними конструкціями.

  • Мікроклімат в таких будинках близький до мікроклімату в дерев'яних будинках, взимку в них тепло і затишно, в спеку — прохолодно. В Японії за ці якості газобетон називають»штучним деревом". Матеріал не тільки не згорає, але і абсолютно не токсичний при пожежі.
  • Будови з блоків СТОУНЛАЙТ тм є практично вічними і не вимагають догляду. Матеріал не гниє і не горить, на відміну від дерева, і не іржавіє, на відміну від металу. Ніздрюватий бетон має властивості дерева і каменю одночасно. Матеріал має низький вміст природних радіонуклідів (в 10 разів нижче норми) і відповідає найсуворішим санітарно-гігієнічним вимогам для будівництва. В ході експлуатації блоки з газобетону не виділяють токсичних речовин і за своєю екологічністю поступаються тільки дереву, перевершуючи його по цілому ряду інших параметрів.
  • Згідно з дослідженнями, проведеними в Німеччині, рівень радіоактивності газобетонних виробів значно нижче всіх допустимих меж. Крім того, Пористий бетон не виділяє токсичних речовин або шкідливих газів, на відміну від полімерних матеріалів.
  • За даними МОЗ коефіцієнт екологічності, наприклад, для стін з дерева дорівнює 1.0; пористого бетону — 2.0; керамічної цегли — 10.0 і керамзитобетону 20.0.

Таким чином, біопозитивність (екологічність) і безпеку житла все частіше стають головними критеріями при будівництві будівель. Очевидно, що здорові і безпечні Будинки можуть бути зведені тільки із застосуванням екологічних будівельно-оздоблювальних матеріалів, створених на основі природної сировини. Віддаючи перевагу тому чи іншому матеріалу, доцільно орієнтуватися на «ім'я» авторитетного виробника, якість і екологічність продукції якого в обов'язковому порядку підтверджені відповідними сертифікатами.

Блоки з пористого бетону СТОУНЛАЙТ тм відповідають всім вищевказаним критеріям, гарантією чого є сертифікат відповідності екологічним нормам.