Паропроникність газобетону Stonelight

Паропроникність-одна з найважливіших характеристик будівельних блоків з газобетону. Вона позначає здатність осередків всередині матеріалу пропускати або затримувати водяні пари. Методи виявлення показника паропроникності газоблоків встановлені ГОСТ 12852.0-7.

Яка пропускна здатність пари у газобетонних блоків Stonelight

Паропроникність-це обсяг вологої пари, який проходить крізь один квадратний метр площі зразка товщиною 100 см за 1 годину з урахуванням різниці між парціальними тисками на протилежних сторонах блоку 1 Па. Формулою виражається так: u. мг/(м*год*Па).

Парова дифузія відбувається через контраст температур всередині і зовні споруди і, як наслідок, стрибка тиску. Поява і накопичення води в стінах і перегородках негативно позначається на міцності споруди, здатне привести до виникнення грибків і цвілі, погіршення мікроклімату. Якщо це явище відбувається постійно, конструкції швидко руйнуються, що призводить до зменшення терміну експлуатації будівлі.

Чим вище здатність матеріалу пропускати пар, тим краще. Паропроникність газобетону Stonelight становить 0,18-0,2 мгч * Па * м, 60% його обсягу становить повітря, і цього достатньо, щоб водяні пари безперешкодно просочувалися крізь стіни без ефекту конденсації.

Чому хороша паропроникність-це так важливо

Паропроникність газоблоку Стоунлайт дозволяє уникнути скупчення рідини в конструкції, а отже – і втрати теплозберігаючих властивостей, і руйнування самих стін. Газобетонні блоки Stonelight - це» дихаючий " матеріал з відмінними дифузними характеристиками. Тому він оптимально підходить для зведення будівель, де будуть підтримуватися постійний рівень вологості і стабільний мікроклімат.