Про матеріал

Блоки СТОУНЛАЙТ тм-це ні що інше, як блоки з газобетону, або газоблоки. Газобетон — газосилікат) - один з найпопулярніших будівельних матеріалів для зведення стін і перегородок в малоповерховому будівництві. Газоблок СТОУНЛАЙТ ™ - це пористий бетон, який виготовляється шляхом змішування цементу, води, кварцового піску, вапна і додавання алюмінієвої пудри в якості газоутворювача. При змішуванні відбувається виділення водню, і при застиганні бульбашки газу утворюють безліч пір. Для якості газобетону велике значення має використовувана сировина і дотримання технології виробництва. Ось якраз цим, в основному і відрізняється газобетон від різних виробників. Виробництво блоків СТОУНЛАЙТ ™ в м. Бровари відповідає європейським стандартам якості і всім характеристикам.

Газобетон СТОУНЛАЙТ ™ за своїми властивостями набагато більш економічний, ніж традиційні матеріали для будівництва. Витрата коштів на будівництво, при використанні газобетону приблизно на 30% менше, ніж при використанні, наприклад, цегли.

Властивості СТОУНЛАЙТ тм об'єднують комплекс переваг і характеристик наявних у цілої групи будівельних матеріалів:

 • Теплоізоляційні властивості СТОУНЛАЙТ тм обумовлені пористою структурою. Огороджувальні конструкції з блоків СТОУНЛАЙТ тм в 3-5 разів тепліше цегляних. Взимку вони запобігають значні втрати тепла, а влітку дозволяють уникнути занадто високих температур, тобто створюють сприятливий мікроклімат. В процесі експлуатації таких конструкцій енерговитрати зменшуються на 25-30%. Використання клейового складу, а не будівельного розчину для кладки блоків СТОУНЛАЙТ тм підвищує термічний опір стіни на 20%.
 • ОБРОБЛЮВАНІСТЬ. Блоки СТОУНЛАЙТ тм легко піддаються механічній обробці: їх можна пиляти, стругати, свердлити, фрезерувати, використовуючи при цьому звичайні інструменти, що застосовуються для обробки деревини. За допомогою ручної пили блокам СТОУНЛАЙТ тм легко надати будь-яку конфігурацію, що вирішує питання добірних блоків, а також архітектурної виразності будівель. За допомогою побутової електродрилі зі змінними насадками можна легко прорізати канали і отвори під електропроводку, розетки, трубопроводи і т. д.
 • МІЦНІСТЬ. Конструктивна міцність блоків СТОУНЛАЙТ тм-клас від B 1,5 до В3,5, а значить, їх можна використовувати в якості несучих стін при будівництві 2-3 поверхових об'єктів з пустотними плитами перекриття, а при каркасному і каркасно - монолітному будівництві (ненесучі стіни) зводити будівлі без обмеження поверховості.
 • ПОЖЕЖОБЕЗПЕЧНІСТЬ. Блоки СТОУНЛАЙТ тм вогнестійкий, негорючий матеріал, на відміну від дерева, і відповідає першого ступеня вогнестійкості. Матеріал можна використовувати для теплової ізоляції промислового обладнання при температурі ізольованої поверхні до +400 °С.
 • МОРОЗОСТІЙКІСТЬ. Висока морозостійкість блоків СТОУНЛАЙТ тм забезпечується капілярно-пористим будовою, що гарантує довговічність будівель і споруд навіть при будівництві в районах Півночі.
 • Екологічність. Блоки СТОУНЛАЙТ тм мають низький вміст природних радіонуклідів, не містять радіоактивних і канцерогенних речовин, важких металів та інших шкідливих речовин, що підтверджено відповідним санітарно-епідеміологічним висновком.
 • ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ. Блоки СТОУНЛАЙТ тм надійно захищають від шумів. Особливо добре блоки СТОУНЛАЙТ ТМ поглинають низькі шумові частоти.
 • Низька УСАДКА при висиханні гарантує довговічність стін і перегородок, цілісність штукатурного і/або оздоблювального шару.

Геометрія блоку

Про геометричні характеристики газобетону Стоунлайт

При виробництві газобетонних блоків використовується техніка струнного різання, що дозволяє досягти високої точності геометричних розмірів виробів. Лінійне відхилення розмірів блоку від заданих не перевищує ± 1 мм. висока точність в розмірах газобетонних блоків дозволяє застосовувати при кладці клейовий розчин. Поверхня стіни при цьому виходить рівною, що дозволяє обмежиться нанесенням тонкого шару оздоблювального матеріалу.

Точність розмірів газобетонних блоків має велике значення, так як шви в кладці між газобетонними блоками мають підвищену теплопровідність в порівнянні з газобетоном. Так, наприклад,при товщині швів кладки 1-1, 5 мм вплив розчинних прошарків на теплотехнічну однорідність стіни буде мінімальним, але вже при товщині швів 10-12 мм теплопровідність кладки зросте приблизно на 20%.

Використання струнної технології дозволяє домогтися також і широкого розмаїття розмірів і конфігурацій газобетонних блоків. Крім того, існуюча технологія дозволяє виробляти блоки з «ПАЗ-гребенем» і спеціальними виїмками для рук, для забезпечення зручності при укладанні блоків.

При цьому перебудова лінії на новий розмір може бути виконана протягом декількох хвилин (в окремих випадках – декількох годин), що дає можливість підприємству – виробнику швидко виконати замовлення на потрібний вид продукції.

Отже, до переваг струнної технології можна віднести точність, гнучкість, високу продуктивність і можливість з максимальною швидкістю виконати замовлення споживача.

Геометричні параметри блоків:

Відхилення від лінійних розмірів:

 • довжина в межах 2,0 мм
 • товщина (ширина) в межах 1,0 мм
 • висота в межах 1,0 мм

Відхилення від прямокутної форми:

 • різниця довжин і діагоналей не більше 2,0 мм
 • викривлення граней і ребер не більше 2,0 мм
 • Показники пошкоджень кутів не більше 2х на одному блоці
 • Глибина пошкоджень кутів не більше 5,0 мм
 • Довжина пошкоджень ребер на одному блоці не більше дворазової довжини ребра, з глибиною не більше 5,0 мм