Звукоізоляція

Проблема шумобезпеки в містах зараз все більше актуалізується. Наприклад, звук силою 70-90 дБ, який раз у раз лунає в жвавих місцях або на виробництві, шкідливий для людського організму, і при регулярному впливі послаблює нервову систему, до того ж викликаючи захворювання органів слуху. Достатній ступінь звукоізоляції мають волокнисті і спінені тверді субстанції невисокої щільності, тому не дивно, що подібні матеріали також використовують в якості теплоізоляційних.

У зв'язку з цим не можна не відзначити, що звукоізоляційні властивості газобетону стоунлайт задовольняють всім вимогам Державних будівельних норм і не вимагають прийняття додаткових заходів. Це підтверджується результатами досліджень, проведених в будівлях з газобетону. Загальновідомо, що при обчисленні звукопоглинальних якостей застосовуваних будматеріалів, поряд з тілом стіни враховуються і відповідні властивості облицювання-утеплювача. Однак феномен в тому, що звукоізоляційні властивості stonelight дозволяють в ході зведення будинків обходитися без цієї захисної оболонки. Таким чином, досягається технологічний ефект "два - в одному", що обіцяє значну економію ресурсів.

Звук непогано поглинається і класичним цеглою, хоча якщо проаналізувати шлях коливань, що йдуть крізь елементи конструкції, то пористий газосилікатний блок в порівнянні з ним демонструє кращі показники по гасінню низькочастотних шумів.

Звукоізоляція газоблоку стоунлайт, представленого на вітчизняному ринку, визначається ступенем можливості виробів з нього затримувати шум значної гучності. У свою чергу, на звукоізоляційну здатність матеріалу впливає його питома вага і товщина деталі.