Клей для кладки

Модифіковані сухі суміші (Клейові суміші) являють собою суміш мінеральних в'яжучих, мінеральних наповнювачів строго фіксованої дисперсності, полімерних сполучних і модифікуючих хімічних добавок. У порівнянні з традиційними розчинними сумішами клейові склади мають наступні переваги:

  • Підвищується якість будівельних робіт завдяки ретельно підібраному складу сумішей і більш якісному перемішуванню з водою, ніж у випадку традиційних розчинів.
  • Залежно від виду робіт і рівня механізації в 1,5-3,0 рази підвищується продуктивність праці;
  • У 3-4 рази знижується матеріаломісткість робіт;
  • Завдяки високій точності геометричних розмірів блоків СТОУНЛАЙТ ™ і використанню будівельних сумішей можна вести тонкошовну кладку, яка забезпечить міцне зчеплення між блоками і виключить так звані "містки холоду" в конструкції;
  • Велика морозостійкість в порівнянні з традиційними розчинними сумішами.

Транспортувати Сухі будівельні суміші (будівельний клей) можна без обмеження дальності, як при позитивній так і при негативній температурі. В кінцевому підсумку Клейові суміші і продукція на їх основі виявляються дешевше продукції з традиційних сумішей завдяки забезпеченню набагато більш високої продуктивності праці, низької матеріаломісткості, високим експлуатаційним характеристиками, головним чином, істотно більшої довговічності.