Щільність

Газоблоки Стоунлайт - це різновид пористих бетонів. Щільність газобетонних блоків залежить від обсягу осередків, їх розташування всередині матеріалу. Чим менше пористість, тим вище показник щільності, який впливає на несучу здатність конструкції. З іншого боку, більш щільні блоки сильніше проводять тепло.

Детальніше про щільність газобетону Stonelight

Значення щільності блоків являє собою кількість в певному обсязі, наприклад, твердої речовини в кубометрі. Так, показник щільності D400 означає, що в 1 м3 міститься 400 кг твердої маси, а все інше – пори. Менш щільні газоблоки важать менше, відмінно зберігають тепло, але не так міцні, як аналогічні матеріали з меншим об'ємом осередків і більшою масою речовини. Позначається щільність газобетону Стоунлайт буквою D.

Переваги-в низькій щільності

Одне з головних достоїнств газобетонних блоків Стоунлайт – дуже невелика щільність. За рахунок цього вироби мають малу вагу в порівнянні зі звичайним бетоном і цеглою, що спрощує процес укладання. Наприклад, газоблок D500 з параметрами 60х20х30 см важить не більше 20 кілограмів, а блок цегляний тих же розмірів – близько 64 кг!

Види газоблоків по застосуванню

Щільність газобетону Stonelight визначає сферу його використання. За цим параметром блоки класифікуються так:

  • Теплоізоляційний. З щільністю D300 застосовуються для спорудження внутрішніх перегородок. D400 мають широке поширення в будівництві малоповерхових будівель.
  • Конструкційно-теплоізоляційні. D500 підходить для будівель в 2-3 поверхи в регіонах з теплим кліматом. Щільність D600-900 характеризується великою морозостійкістю, такі блоки використовують в помірній і субарктичній смузі.
  • Конструкційний. Щільність в межах D900-1200. Для стін фасадів багатоповерхових споруд.Благодаря небольшому весу, удобству монтажа, точным геометрическим размерам и невысокой цене блоки из газобетона пользуются значительной популярностью в строительстве. Изделия даже с малой плотностью достаточно прочны, чтобы выдерживать нагрузки от дисков перекрытий и балок из дерева

При виборі відповідних для будівництва блоків Stonelight важливо взяти до уваги їх несучу здатність, щільність і вага матеріалу. Щоб зробити замовлення продукції від виробника, зателефонуйте нам або приходьте в офіс. Ми завжди раді клієнтам!