Плюси газобетонних блоків

Газобетонні блоки мають кілька переваг, завдяки яким і користуються такою популярністю на ринку:

  • Досягається високий захист від температурних перепадів. Теплоізоляція-чи не самий згадуваний плюс газобетону, про який говорять, порівнюючи його з іншими матеріалами. Наприклад, при аналогічній захисту від термічних перепадів стіна з газобетону виявиться набагато дешевше цегляної кладки.

  • Немає проблем з формою і габаритами. Вироблений за стандартами газобетон, незважаючи на значні розміри блоків, практично позбавлений від дефектів форми. А значить, зовнішня обробка займає менше часу і обходиться дешевше. Ризик появи щілин знижується, якщо вибирати блоки з пазами.

  • Не обов'язково задіяти цемент. Замість розчину дозволено застосовувати спеціальний клей, якого за обсягом потрібно в чотири-п'ять разів менше.

  • Газобетон пропускає повітря і пар не гірше конструкцій з натуральної деревини. Це покращує мікроклімат, оскільки повітря не застоюється, а міститься в ньому волога циркулює без зайвих перешкод, навіть якщо двері і вікна закриті.

  • Немає підвищених пожежних ризиків. Газобетон витримує вплив полум'я і високий нагрів, що підтверджено численними випробуваннями.

  • Стіни виходять легкими. Іноді це відіграє вирішальну роль при виборі. До того ж витрати знижуються за рахунок того, що не потрібен масивний фундамент з надвисокою міцністю.

  • Газобетонні блоки неважко обробляти. Їх легше, ніж цегла або звичайний бетон, свердлити, пиляти, обробляти вручну або за допомогою механічного обладнання.

  • Немає зайвої шкоди навколишньому середовищу. Звичайно, по екологічності газобетон поступається натуральній деревині, але він точно перевершує за цим показником цегла і полімерні матеріали.

  • Біологічних загроз можна не боятися. На відміну від деревини, газобетонні блоки не страждають від впливу патогенної мікрофлори. Більші істоти, схильні гризти дерево, теж не зацікавляться газобетоном. За багато років, навіть якщо вологість постійно буде вище норми, на стінах хіба що утворюється нешкідливий зеленуватий наліт.

  • Показники захисту від морозу заслуговують на увагу. Згідно з тестами, якісний газобетон відповідає рівню стійкості F50. Це означає, що матеріал можна без шкоди для його структури заморожувати і розморожувати до півсотні разів. Так що стіни, при інших сприятливих умовах, служать роками і десятками років.

Звичайно, є у газобетону і мінуси, проте перелік його плюсів дійсно вражає.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг