Поради при кладці газобетонних блоків

Зазвичай кладка газобетонних блоків не викликає труднощів. Експерти завжди готові дати кілька порад як майстрам, так і новачкам в такому будівництві. Дотримання рекомендацій поліпшить характеристики споруджуваного будинку:

  • Замовляти блоки краще з запасом. Навіть коли газобетон перевозять на невелику відстань, він досить легко отримує пошкодження через низьку якість доріг. Якщо умови перевезення нижче середнього, то може знадобитися приблизно на одну десяту більше блоків, щоб замінити шлюб і не зупиняти роботу, чекаючи, поки не прийде нова партія матеріалу. Розумніше замовити газобетон з запасом заздалегідь.

  • Не буває універсальної товщини. Завжди варто враховувати клімат в регіоні, особливості будівлі і його розташування. Якщо більшу частину року тримається суха погода, то комфорт забезпечать і несучі стіни товщиною в сорок сантиметрів. Ну а якщо клімат вологий, холодний — товщина повинна бути шістдесят сантиметрів і більше. Для стін всередині будівлі зазвичай взагалі достатньо двадцяти сантиметрів.

  • Тепло - і звукоізоляція не будуть зайвими. Навіть якщо товщини стін досить, газобетон не забезпечує стовідсотковий захист сам по собі. Зводячи будівлю, заздалегідь продумують і його обробку. Необхідно підібрати відповідний матеріал-найчастіше вибирають мінвату, Піноплекс, пінополіуретан, штукатурку. Запобігання від температурних перепадів не тільки підвищує комфорт, але і продовжує термін служби газобетонних блоків.

  • Захист від зайвої вологості теж стане в нагоді. Газобетон-матеріал, здатний вбирати великий обсяг води. Щоб не допустити передчасного руйнування кладки, необхідно заздалегідь продумати про її обробці і обробці. В такому випадку стіни прослужать довго, не тріскаючись і не втрачаючи своїх характеристик.

  • Щоб кладка не постраждала в подальшому, слід подбати про якісний фундаменті і не менш надійної покрівлі. Вони забезпечать будівлі стійкість, захистять від руйнівного впливу грунтових вод і опадів.

Окремо, поряд з кладкою стін, продумують питання опалення та вентиляції майбутньої будівлі. Хоча це питання, не пов'язаний безпосередньо зі зведенням несучої конструкції, газобетон має свої особливості. А тому потрібно продумати кладку з урахуванням того, щоб потім залишалося достатньо місця для обробки, для прокладки труб, для установки опалювального обладнання (у міру потреби) і так далі. Важливо, щоб Корисна площа всередині будівлі не страждала і не зменшувалася понад передбачені ліміти.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг